Виховна робота

Головна мета виховання учнів на сучасному етапі створення належних умов для пошуку, виховання і розвитку інтелектуальних, художніх, спортивних здібностей обдарованої учнівської молоді.

Основними ключовими напрямками є: створення сприятливих умов для особистісного ставлення та всебічного розвитку кожної дитини; пріоритетний напрямок національно-патріотичного, родинного і громадянського виховання, спрямоване на формування активного громадянина, підвищення рівня правової культури учнів.

Організація виховного процесу

Організація виховного процесу у закладі освіти склалася в чітку систему, яка забезпечує розвиток особистості учня через навчальну  і суспільну діяльність, тому що саме в ній росте самосвідомість, відповідальність, підвищується рівень вихованості.

Діяльність  психологічної служби, правового лекторію, класних і загальношкільних батьківських зборів – тісно пов’язані між собою види цілеспрямованого впливу на особистість, дозволяють адміністрації закладу освіти, класним керівникам , викладачам впливати на процес виховання.

Проблемна тема з виховної роботи

"Формування свідомого громадянина, патріота рідної землі"

Структура виховної роботи.

Педагогічний і учнівський колективи закладу освіти здійснюють  роботу за такими напрямками:
  • ціннісне ставлення до себе;

• ціннісне ставлення до людей;

• ціннісне ставлення до природи;

• ціннісне ставлення до мистецтва;

• ціннісне ставлення до суспільства і держави;

• ціннісне ставлення до праці;

• профорієнтаційна робота.

Кібербулінг

Кібербулінг це булінг із застосуванням цифрових технологій. Він може відбуватися в соціальних мережах, платформах обміну повідомленнями (месенджерах), ігрових платформах та мобільних телефонах. Це неодноразова поведінка, спрямована на залякування, провокування гніву чи приниження тих, проти кого він спрямований.

• Приклади включають:

• поширення брехні про когось або розміщення фотографій, які компрометують когось, у соціальних мережах;
  • надсилання повідомлень або погроз, які ображають когось або можуть завдати комусь шкоди, через платформи обміну повідомленнями;
  • видання себе за когось іншого/іншу і надсилання повідомлень іншим людям від його/її імені.
  • Особистий булінг та кібербулінг часто пов’язані між собою. Але кібербулінг залишає цифровий слід – записи, який може слугувати доказами, що дозволять зупинити цькування.

ПАМ'ЯТКА.ПРЕЗЕНТАЦІЯ