для людей з порушеннями зору
Нетішинський ліцей №4 Нетішинської міської ради Шепетівського району Хмельницької області
Нетішинський ліцей №4

Адміністрація ліцею

Успішна діяльність ліцею завжди залежить від того, хто нею керує. Особливо важливою стає роль адміністрації - директора та завучів, які повинні вміти не тільки організувати навчально-виховний процес, а й зробити його максимально ефективним.

Сучасний загальноосвітній ліцей може бути успішною лише тоді, коли на чолі стане згуртована команда професіоналів, що володіє новими технологіями навчання, виховання та менеджменту освіти. Які ідеї будуть пріоритетними в цій команді, такою й буде вся діяльність ліцею. Це вже аксіома.

Перед ліцеєм стоять глобальні завдання. Одній людині, навіть директору школи, їх не вирішити. Необхідна команда однодумців, команда, здатна захопити і повести за собою вчителів, учнів та їхніх батьків.

Адміністрація ліцею — це єдина високопрофесійна команда однодумців, яка розуміє сучасні проблеми освіти, бачить перспективи розвитку закладу.

Машук Зоя Михайлівна

Вчитель української мови та літератури