Новини
Протягом тижня з 22.04.2024 по 26.04.2024 року у закладі освіти проходив Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності
15:00 26.04.2024
Всеукраїнський День довкілля та Міжнародний день Землі у Нетішинській гімназії "Енергія"
Учасники освітнього процесу Нетішинської гімназії «Енергія» приєдналися до Всеукраїнського Дня довкілля та Міжнародного дня Землі. Взяли участь у акціях «Випускник – 2024 року для майбутніх поколінь», «Моє дерево ПЕРЕМОГИ!», «За чисте довкілля». На території закладу освіти висаджено дерева: каштани, сакури, туї, клени, червоний дуб, вільха, горіх, бузок. На клумбах висаджено квіти: троянди, нарциси, барвінок, іриси, гіацинти; висіяно квіти літньо-осіннього періоду цвітіння: чорнобривці, айстри, майори, сальвії, сухозлотники. Дев’ятикласниками спільно із лісівниками Славутського лісового господарства на площі 0,1 га (квартал 30, відділ 43*2) висадили 700 однорічних саджанців із закритою кореневою системою сосни звичайної, вирощених у Хмельницькому селекційно-насіннєвому комплексі.08:00 23.04.2024
Швидкі дії у випадку домашнього насильства
08:00 05.04.2024
Прийом документів для зарахування учнів до першого класу у 2024-2025 навчальному році.
НЕТІШИНСЬКА ГІМНАЗІЯ «ЕНЕРГІЯ»08:00 11.03.2024
Правила безпечної поведінки дітей під час зимових канікул
Дорогі учні! Розпочинаються зимові канікули — пора відпочинку, свят та розваг. Але для того щоб канікули були веселими й корисними, необхідно пам’ятати про безпечну поведінку! Дотримуйтеся: • правил дорожнього руху; • правил електробезпеки; • правил протипожежної безпеки; • правил поведінки на воді; • правил поведінки з вибухонебезпечними предметами; • правил поведінки під час сигналу «УВАГА! ПОВІТРЯНА ТРИВОГА» Категорично забороняється : • контактувати з незнайомими людьми; • перебувати на об’єктах незавершеного будівництва; • відвідувати водоймища без нагляду дорослих; • торкатися невідомих предметів, знахідок.08:00 22.12.2023
ЗАГАЛЬНОШКІЛЬНА БАТЬКІВСЬКА КОНФЕРЕНЦІЯ
20 грудня 2023 року у актовій залі Нетішинської гімназії «Енергія» пройшла ЗАГАЛЬНОШКІЛЬНА БАТЬКІВСЬКА КОНФЕРЕНЦІЯ. На конференції Зоя Машук, директор, розкрила питання про виконання Стратегії розвитку закладу освіти, ознайомила із підсумками роботи закладу освіти за 2023 рік та відповіла на запитання батьків. Запрошені Ірина Поліщук, представник управління соціального захисту населення виконавчого комітету Нетішинської міської ради, начальник відділу з питань сім'ї, запобігання та протидії домашньому насильству, забезпечення гендерної рівності та Віталій Степанець, дільничний офіцер відділу поліцейської діяльності №1 Шепетівського РУП ГУНП в Хмельницькій області висвітлили питання «Насильство та правопорушення серед неповнолітніх. Відповідальність за вчинення насильства та правопорушень неповнолітніми». Дякуємо нашим захисникам за можливість навчатися, творити та реалізувати найбільшу мрію про перемогу. Слава ЗСУ!20:00 20.12.2023
Збройні сили України – сила і гордість нашої Батьківщини. Сьогодні Збройні сили України захищають нас на землі, у воді та в повітрі. Наші Збройні сили України мають довгу історію та значущі традиції від воїнів УПА та січових стрільців. Українські військові довели, що вони найвідважніші, найдосвідченіші, найпрофесійніші воїни у світі. Це — гордість нації та люди, які заслуговують поваги та вдячності. Тисячі чоловіків та жінок захищають Україну щодня, віддають свої життя та жертвують найціннішим.
Бажаємо кожному захиснику і захисниці повернутися додому цілими і неушкодженими і принести із собою перемогу!
Вітаємо всіх доблесних і хоробрих чоловіків і жінок, які потужною стіною захищають свою рідну Україну від окупанта! Неможливо висловити словами нашу безмежну вдячність.
Слава ЗСУ!
Слава Україні!
08:00 06.12.2023
Міжнародний день волонтерів у Нетішинській гімназії "Енергія"
💙💛5 грудня у Міжнародний день волонтерів та переддень Святого Миколая у Нетішинській гімназії "Енергія" пройшов благодійний ярмарок "Разом до перемоги".15:00 05.12.2023
Участь Шевчук Поліни учасниці волонтерського загону «Турбота» у Всеукраїнському фестивалі мистецтв «Військові обереги від Святого Миколая»
21:34 26.11.2023