для людей з порушеннями зору
Нетішинський ліцей №4 Нетішинської міської ради Шепетівського району Хмельницької області
Нетішинський ліцей №4

Виховна робота

Головна мета виховання учнів на сучасному етапі створення належних умов для пошуку, виховання і розвитку інтелектуальних, художніх, спортивних здібностей обдарованої учнівської молоді.

Основними ключовими напрямками є: створення сприятливих умов для особистісного ставлення та всебічного розвитку кожної дитини; пріоритетний напрямок національно-патріотичного, родинного і громадянського виховання, спрямоване на формування активного громадянина, підвищення рівня правової культури учнів.

Організація виховного процесу в ліцеї

Організація виховного процесу у ліцеї склалася в чітку систему, яка забезпечує розвиток особистості учня через навчальну  і суспільну діяльність, тому що саме в ній росте самосвідомість, відповідальність, підвищується рівень вихованості.

Діяльність  психологічної служби, правового лекторію, класних і загальношкільних батьківських зборів – тісно пов’язані між собою види цілеспрямованого впливу на особистість, дозволяють адміністрації ліцею, класним керівникам , викладачам впливати на процес виховання.

Проблемна тема з виховної роботи

"Формування свідомого громадянина, патріота рідної землі"

Структура виховної роботи.

Педагогічний і учнівський колективи закладу освіти здійснюють  роботу за такими напрямками:
  • ціннісне ставлення до себе;

• ціннісне ставлення до людей;

• ціннісне ставлення до природи;

• ціннісне ставлення до мистецтва;

• ціннісне ставлення до суспільства і держави;

• ціннісне ставлення до праці;

• профорієнтаційна робота.