Організація навчання у період обмежувальних протиепідемічних заходів

Дата: 26.03.2021 09:00

Організація

навчання у період

обмежувальних протиепідемічних заходів

29 березня 2021 року  учні 1-4 класів розпочинають навчання у звичайному режимі (очно) на базі школи.

Учням 5-11 класів з 29 березня 2021 року запроваджується освітній процес відповідно до розкладу уроків з використанням технологій дистанційного  навчання (платформи Meet,Classroom, Viber  та ін.) (  у синхронному та асинхронному режимах) відповідно до вимог використання часу для роботи за комп’ютером.

Асинхронний режим – організація навчання, під час якої учасники взаємодіють між собою із затримкою у часі, застосовуючи при цьому інтерактивні освітні платформи, електронну пошту, форуми, соціальні мережі тощо.
         Синхронний режим – одночасна взаємодія між учнями та вчителем під час проведення уроків відповідно до затвердженого розкладу .

У разі відсутності підключення до  Інтернету, технічних можливостей, використовуватиметься телефонний, поштовий зв’язок .

У закладі посилено санітарно-дезінфекційний та протиепідемічний режим.

З повагою,

директор школи                                                             Зоя МАШУК