День охорони праці у 2023 році.

Дата: 28.04.2023 09:13

Щороку наприкінці квітня відзначається Всесвітній день охорони праці.

Гасло Всесвітнього дня охорони праці у 2023 році – «Безпечне та здорове робоче середовище – основний принцип та право на роботі».

З цієї нагоди  28 квітня в нашому закладі освіти проводяться відповідні заходи. Їх мета: привернути увагу учасників освітнього процесу до проблеми охорони праці, запобігти нещасним випадкам у закладі.

Сьогодні були проведені уроки та заходи , метою яких були питання: ознайомити учнів з поняттям «охорона праці», виховувати шанобливе ставлення до всіх професій, показати можливі ризики та наслідки порушення вимог безпеки, особливо під час пандемії та військового стану в Україні,  ознайомити учнів з історією виникнення Дня охорони праці, з основними завданнями Міжнародної організації праці, розвивати увагу, почуття відповідальності, самостійність. Учні початкових класів взяли участь у конкурсі дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей».

Усі учасники сьогоднішніх активностей запам’ятали, що охорона праці – це система заходів, спрямованих на збереження здоров’я та працездатності людини.

Бережіть себе! Навчайтесь та працюйте безпечно!