Тиждень безпеки дорожнього руху для учнів початкових класів.

Дата: 22.11.2021 10:39

У рамках тижня безпеки дорожнього руху для учнів початкових класів були проведені бесіди, вікторини та тематичні години, аби учні усвідомили необхідність вироблення навичок правил поведінки на дорозі.

Відомо, що найдорожчий скарб людини – це її власне життя і здоров'я. Незнання або невміння дотримуватися  певних правил часто призводить до втрати не тільки здоров'я, а навіть життя. Як ми знаємо, що з кожним роком зростає інтенсивність автомобільного руху на дорогах міста. А це в свою чергу, підвищує відповідальність усіх учасників дорожнього руху: водіїв, пішоходів, пасажирів. Тому, щоб зберегти своє здоров'я та життя потрібно завжди чітко дотримуватись встановлених правил дорожнього руху.