Місяць цифрової грамотності У рамках проведення «Місяця цифрової грамотності»

Дата: 02.12.2021 11:39

Місяць цифрової грамотності

З 1 листопада 2021 року в Україні стартувала інформаційна кампанія «Місяць цифрової грамотності».

Ця ініціатива реалізується в межах проєкту Міністерства цифрової трансформації «Дія. Цифрова освіта».

Проєкт охоплює національний портал з розвитку цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта» з понад 65 безоплатними освітніми серіалами та тестами на цифрову грамотність, а також розгалужену мережу з 6000 партнерських офлайн-хабів цифрової освіти.

У рамках проведення Місяця цифрової грамотності учасники освітнього процесу  долучилися :
• ознайомлення з платформами «Дія. Цифрова освіта» та «Всеукраїнська Школа Онлайн» та реєстрація на платформах;
• складання педагогічними працівниками закладу освіти національного тесту з цифрової грамотності «Цифрограм»;
• перегляди освітніх серіалів: «Основи кібергігієни»«Кіберняні»«Обережно! Кібершахраї», «Серіал для батьків «Безпека дітей в інтернеті»«Як громаді стати цифровою», «Електронний підпис».

Також планується проведення конкурсів на найкраще володіння цифровою грамотністю серед команд педагогічних та учнівських колективів закладів.