День козацтва та День захисника України

Дата: 15.10.2020 17:19

В рамках Дня козацтва та Дня захисника України, 13 жовтня у Нетішинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №4 проведено ранкові зустрічі(1-4 класи), інформаційні хвилини (5-11 кл.) на тему «Цей день в історії України», виставки малюнків «Діти за мир» та «Козацькому роду – нема переводу», виховні години «Ми нащадки козаків», «Захист України – мій почесний обовязок», година співу українських патріотичних пісень (ансамблі «Дзвіночки», «Веселі нотки») взято участь у фестивалі української патріотичної пісні «Україно, любий край». Протягом жовтня у шкільній бібліотеці діють виставки «На варті України», «Герої сучасності», брали участь у міських змаганнях зі стройової підготовки «Впоряд», де посіли 3-тє призове місце.