У Нетішинській ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 відновлюється освітній процес за дистанційною формою навчання з 14.03.2022

Дата: 11.03.2022 15:03

ШАНОВНІ БАТЬКИ!  14 березня 2022 року Нетішинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 відновила освітній процес за дистанційною формою навчання. Запрошуємо до освітнього процесу учнів, які не можуть навчатися на даний час у своїх школах. Для того, щоб зарахувати дитину до школи, необхідно написати заяву ЗРАЗОК:

УВАГА! УВАГА! УВАГА!

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

14 березня 2022 року Нетішинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 відновила освітній процес за дистанційною формою навчання. Запрошуємо до освітнього процесу учнів, які не можуть навчатися на даний час у своїх школах. Для того, щоб зарахувати дитину до школи, необхідно написати заяву.

ЗРАЗОК ЗАЯВИ

Навчальні заняття проводяться відповідно до затверджених програм та розкладу уроків за допомогою сервісів Мeet, Zoom, Google Classroom та інших доступних сервісів для учасників освітнього процесу.
Якщо діти не мають можливості користуватися підручником, учителі у цьому допоможуть (фото сторінок, сканкопії, електронні версії).
Протягом першого тижня навчання письмових домашніх завдань задаватися не буде.
У разі сигналу повітряної тривоги проведення уроку припиняється до відбою тривоги. Якщо тривога триває довше, ніж за розкладом уроки, то діти можуть працювати в асинхронному режимі.
Усі питання, що виникають, з’ясовуємо через класного керівника.

УСІМ МИРНОГО НЕБА НАД ГОЛОВОЮ!

З повагою, директор Зоя МАШУК

Як діяти, почувши сигнал: «Увага! Повітряна тривога!»